Jak to funguje?

Je to velmi jednoduché 🙂

Mrkni na video ZDE nebo pokračuj ve čtení…

  1. Běhej s úsměvem, choď na procházky, jezdi na kole či bruslích, cvič. Vše zdravě a s radostí! Je přitom jedno, kolik kilometrů naběháš, nejde nám o honění se za výkony, nýbrž o zdravé sportování.
  2. Naběhané kilometry zapiš na konci každého měsíce do formuláře (Chci se zapojit!) ZDE, vynásob kilometry počtem korun, kterými chceš podpořit Centrum Anabell.
  3. Výslednou částku pošli na konto organizace vždy do 14. dne v následujícím měsíci: účet Anabell je 4200083347/6800.

Do poznámky pro příjemce uveď „Beham pro Anabell“, měsíc, za nějž částku posíláš a své jméno (např.: Beham pro Anabell 06 Jana Novakova).

V Anabell Ti rádi na konci roku vystaví potvrzení o daru pro daňové účely. Stačí jen napsat e-mail se žádostí.

  1. Každý měsíc (vždy mezi 15. a 30.) losujeme ze všech dárců vítěze atraktivní odměny od některého z našich milých partnerů/podporovatelů projektu Běhám pro Anabell. Výherce kontaktujeme e-mailem a v případě souhlasu s ním uděláme krátký rozhovor na téma Pohyb a radost.


Zajímavost: Díky Tvé podpoře může Anabell provozovat například i Linku Anabell, tedy službu telefonické krizové pomoci pro lidi s poruchou příjmu potravy a jejich blízké. Linka Anabell na čísle 774 467 293 je k dispozici každý všední den  8 hodin denně a zavolat může každý, kdo má jakýkoli dotaz související s poruchami příjmu potravy. Linka Anabell je k dispozici jako bezplatná služba. Aby takto mohla být provozována, získává na ni Anabell zdroje z dotací a z darů fyzických i právnických osob.Běháš s námi pro Anabell? Nezapomeň to dát vědět i světu – na Instagramu i Facebooku označ své zdravé sportování hashtagem #behamproanabell, ať se můžeme vzájemně podporovat ;).