Trička pro Anabell

Nebuď krásná jako ONA, buď krásná jako TY!

Přesně to hlásá nápis na tričku, které vzniklo ve spolupráci designérky Olgy Buškové a návrhářky Kristýny Kolářové.

Tričko si můžete zakoupit za přímo u autorek projektu a podpořit tak poradenské a terapeutické programy Centra Anabell. Cena jednoho trička je  1 298,00 Kč. 

Olga i Kristýna o projektu říkají, že je o spokojenosti sama se sebou.

Olga Bušková: Nápad se zrodil v mojí hlavě. Uvědomila jsem si, že pomáhám většinou ženám s proměnou domova. Když jsme totiž my ženy v životě nespokojené, tak většinou jsme nespokojené doma. Často chceme měnit byty za domy, převěšujeme obrazy, stěhujeme se z města na vesnici nebo naopak. Ale ze svého těla se neodstěhujeme jinam. A tu ne-spokojenost  hledáme většinou venku. Viníme za naší ne-radost partnera, děti nebo šéfa v práci. Napadlo mne tedy, vytvořit něco, co bude ladit ženu na těle. Radost se neděje mně, ale radost vychází ze mě. Vznikl nápad na kolekci oblečení. A jako první na spolupráci mě napadla Kristýna, která tvoří pod značkou Natyris.

Kristýna Kolářová: Když Oli přišla s tím, že spolu musíme něco stvořit, bylo mi hned jasné, že to bude náročné a důležité. Harmonie, která z Oli vyzařuje, je neskutečně motivující. Podpořit prodejem triček Centrum Anabell, které pomáhá lidem s poruchami příjmu potravy, bylo naše společné naladění se na stejnou vlnu.

 

Děkujeme za podporu.

Trička si můžete koupit zde.