Tváře projektu

Tváře projektu jsou osobnosti, které náš projekt podporují, šíří a zapojují se.

Pojď se přidat k nám a stát se taky Tváří projektu. 🙂

Děkujeme všem, kteří s námi běhají, přispívají a šíří náš projekt dál.

  1. FITFAB Strong

Český fitness on-line projekt, který zvedne Čechy a Slováky z gaučů a naučí je si zamilovat pohyb. FITFAB Strong, to je pět cvičících programů o dohromady 30 lekcích, které jsou ke stažení a zhlédnutí na internetu zcela zdarma pro každého. Chceme dát možnost si kvalitně zacvičit i těm, kteří se stydí chodit do posilovny, nemají na to finance, mají doma malé děti, nebo jen hledají doplňkový sport, jsme prostě pro úplně každého.

Nejsme ale jen cvičícící program. Pro naše fanoušku toho pořádáme mnohem víc, a to například fitness soustředění, semináře, sportovní dny, vydali jsme diář pro rok 2020 a první pracovní sešit pro dospělé (k nákupu ZDE). Jsme také součástí různých firemních akcí, dnů a umíme udělat program na míru.

Podpočit Anabell jsme se rozhodli, protože je nám téma blízké. V rámci práce na projektu se setkáváme s ženami (převážně), které takové problémy mají a chceme jim pomoct. Je to nemoc, ze které se velice špatně dostává a proces uzdravení může trvat několik let. Chceme předávat osvětu o programu široké veřejnosti a bořit tak tabu. Ukázat, že je důležité o tom mluvit. Čím více o tomto tématu bude mluvit „zdravá“ veřejnost, tím více se o tom nebudou bát mluvit „nemocní“ jedinci.

web: www.fitfabstrong.cz

Ig: @fitfabstrong.cz

Fb: Fitfab Strong