Tváře projektu

Tváře projektu jsou osobnosti, které náš projekt podporují, šíří a zapojují se.

Pojď se přidat k nám a stát se taky Tváří projektu. 🙂

Děkujeme všem, kteří s námi běhají, přispívají a šíří náš projekt dál.

1. Eva Podroužek Fryšarová 

K běhání jsem přičichla už někdy v roce 2013, ale jak já říkám, pořádně běhat jsem začala až o dva roky později. Tehdy se také v mé hlavě zrodil nápad na projekt Běhám pro Anabell, kdy jsem chtěla svému běhání dát nějakou přidanou hodnotu – zdolané kilometry přetavovat ve finanční podporu Anabell. Později jsme se pro myšlenku snažili nadchnout i další aktivní lidi. Proč právě Anabell? S poruchami příjmu potravy mám osobní zkušenost, několik let jsem se potýkala s bulimií a vím, jak moc negativně může nemoc ovlivnit lidský život. Zároveň vím, jak důležité je o tabuizovaných poruchách příjmu potravy důležité šířit osvětu.

Aktuálně jsem na rodičovské dovolené, ale láska k běhání mě neopustila, aktuálně běhám hlavně s kočárkem. Kromě toho mě baví cvičit, chodit na výlety, jezdit na kolečkových bruslích a hrát beach volejbal. Moc ráda vařím. Nejen o svém běhání píšu blog ZaBěhu.cz. A psaní mě vlastně i živí.

Web: http://www.zabehu.cz/

Ig: ZaBěhu

Fb: ZaBěhu

 

2. FITFAB Strong

Český fitness on-line projekt, který zvedne Čechy a Slováky z gaučů a naučí je si zamilovat pohyb. FITFAB Strong, to je pět cvičících programů o dohromady 30 lekcích, které jsou ke stažení a zhlédnutí na internetu zcela zdarma pro každého. Chceme dát možnost si kvalitně zacvičit i těm, kteří se stydí chodit do posilovny, nemají na to finance, mají doma malé děti, nebo jen hledají doplňkový sport, jsme prostě pro úplně každého.

Nejsme ale jen cvičícící program. Pro naše fanoušku toho pořádáme mnohem víc, a to například fitness soustředění, semináře, sportovní dny, vydali jsme diář pro rok 2020 a první pracovní sešit pro dospělé (k nákupu ZDE). Jsme také součástí různých firemních akcí, dnů a umíme udělat program na míru.

Podpočit Anabell jsme se rozhodli, protože je nám téma blízké. V rámci práce na projektu se setkáváme s ženami (převážně), které takové problémy mají a chceme jim pomoct. Je to nemoc, ze které se velice špatně dostává a proces uzdravení může trvat několik let. Chceme předávat osvětu o programu široké veřejnosti a bořit tak tabu. Ukázat, že je důležité o tom mluvit. Čím více o tomto tématu bude mluvit „zdravá“ veřejnost, tím více se o tom nebudou bát mluvit „nemocní“ jedinci.

web: www.fitfabstrong.cz

Ig: @fitfabstrong.cz

Fb: Fitfab Strong